Jdi na obsah Jdi na menu
 


FK Kolín B - SK Malešov

2. 5. 2008

Sérii porážek nedokázali ani tentokrát odvrátit starší žáci SK Malešov. Na hřišti FK Kolín “B” prohráli 1.5.08 v dalším kole I. A třídy.

FK Kolín “B” – SK Malešov 3:1 (2:1)

Hned z prvního rohového kopu se ve druhé minutě mohli domácí dostat do vedení, ale nemířili přesně. První šanci hostů založil z výkopu gólman Táborský, Havelka se dostal po levé straně do vápna soupeře, ale jeho zakončení nebylo podle představ všech malešovských fanoušků. První gól přišel ve čtvrté minutě: domácí vystřelili z hranice velkého vápna a balon se dostal do malešovské brány s malou pomocí hostů – 1:0. V páté minutě se k brance domácích přiblížil Bláha, ale nedokázal vystřelit. V deváté minutě domácí stříleli na soupeřovu branku z dálky, jejich střelu však zastavil brankář Táborský. Další šance domácích přišla v desáté minutě: neobsazený hráč střílel z malého vápna, ale malešovský brankář se opět vyznamenal. V 11. Minutě se dostali do šance domácí, ale zvýšit svůj náskok se jim nepodařilo. V 15. Minutě zahráli na půlce hřiště domácí rukou. Z následného přímého kopu hosté nedokázali skórovat. Další šanci opět domácí nevyužili: střela z úhlu skončila za soupeřovou brankou. Ve 26. Minutě hosté neuhlídali kolínského útočníka, ten šel sám na bránu a neomylně poslal míč za brankářova záda – 2:0. Ve 27. Minutě hosté snížili soupeřův náskok: Roveňský obešel pár hráčů, z pravé strany nacentroval před bránu a Bláha hlavou skóroval – 2:1. Ke konci prvního poločasu měli obě mužstva ještě několik šancí, ale na výsledku se nic nezměnilo.

Hned v první minutě druhého poločasu, měli hosté výhodu přímého kopu, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Ve 40. Minutě se do šance dostali domácí, ale mířili nepřesně. Jejich další šanci ve 42. Minutě z nebezpečné situace, kdy se míč několikrát vrátil před bránu, zachránil hosty kapitán Kmoch, když vykopl balon z brankové čáry. Domácí mohli využít další šanci ve 47. minutě. Jejich střela z dálky nenašla bránu. V 51. Minutě střílel na soupeřovu branku domácí útočník Hannich, ale hostující gólman ani tentokrát nezklamal. Z nařízeného přímého kopu v 55. minutě mohli zvýšit svůj náskok domácí hráči, jejich střelu však zneškodnil brankář hostů. V 57. Minutě se domácí dostali do soupeřova pokutového území, jejich střela však nenašla bránu. Další šance hostů přišla v 57. Minutě, ale střela z dálky šla nad bránu. V 58. Minutě centroval před bránu domácích Havelka, jeho střelu zachytil domácí gólman. Z přímého kopu v 66. Minutě se ani tentokrát nepodařilo hostům vyrovnat. Ve 67. Minutě opět střílel domácí Hannich, jeho střelu vyrazil brankář Táborský. 67. Minuta se stala hostům osudnou: Po chybě obránců skórovali domácí – 3:1. Do konce zápasu už další větší ohrožení od obou týmů nepřišlo.

*

27´ - Michal Bláha (Roveňský)

SESTAVA:

                                            Táborský 1

                                           Kmoch (C) 10

                        Bilina 2             Kruliš 11             Filo 4

Zikmunda 5 (43´ Baroch)    Roveňský 8    Vojáček 9     Havelka 6 (64´ Hrčkulák)

                         Bláha 7                             Drtina 3

*

STŘÍDAJÍCÍ: Hrčkulák 12, Baroch 15

*

NEJLEPŠÍ HRÁČI ZÁPASU:

Bláha Michal                   Filo David                Táborský Vlastimil

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář