Jdi na obsah Jdi na menu

FK Kolín B - SK Malešov(67)

16. 5. 2009

FK Kolín "B" - SK Malešov 5:0 (1:0)

První poločas byl hodně vyrovnaný. Četné šance na obou stranách ukazovali na vyrovnaný zápas. Po jedné chybě obrany hostů se domácí ujali vedení ve 31. minutě - 1:0.

Další góly nabídl až druhý poločas. Ve 38. minutě střílel neobsazený domácí hráč z hranice pokutového území - 2:0. V 51. minutě šel hráč domácích sám na gólmana hostů - 3:0. V 57. minutě brankář hostů vyběhl proti hráči s balonem, ten ale přihrál svému spoluhráči před prázdnou bránu a tomu nic mu nebránilo vstřelit další gól - 4:0. Poslední gól přišel v 61. minutě, kdy šel opět kolínský útočník sám na brankáře hostů - 5:0. Hosté měli také několik šancí, především R. Báča, který šel třikrát sám na domácího gólmana, ale skórovat se mu ani jednou nepodařilo.