Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Malešov - Čerčany

10. 11. 2008

Další výhru si připsali starší žáci SK Malešov v dalším kole 1. A třídy, doma na velmi rozmáčeném hřišti proti hráčům z Čerčan.

Malešov – Čerčany 3:1 (1:0)

*

Na začátku zápasu měli více šancí hosté, ale špatný povrch hřiště, nebo domácí obrana jejich útok překazili. V šesté minutě Dvořák dobře přihrál do pokutového území nabíhajícímu Báčovi, ale jeho zakončení skončilo v náruči hostujícího brankáře. V 16. minutě šel sám na brankáře Báča a zakončil do pravé šibenice – 1:0. Hosté měli šanci v 19. minutě, jejich útočník obehrál vybíhajícího brankáře, ale konečná střela šla mimo branku. Hosté měli několik příležitostí vyrovnat, ale také díky těžkému terénu se jim nepodařilo protlačit balon do soupeřovi branky. Pět minut před koncem prvního poločasu se zranil malešovský Bláha, kterého v zápětí v poli nahradil Kvěch. Kombinaci těžký terén moc nepřál, ale i přes to se domácímu týmu podařilo ke konci prvního poločasu ještě ohrozit branku hostů několika střelami.

*

Ve 38. minutě měl krásnou šanci domácí kapitán Filo, ale jeho střelu se podařilo gólmanu hostů vyrazit na roh. Hosté mohli vyrovnat o pár minut později, ovšem domácí gólman svůj tým podržel. Domácí přidali další gól ve 42. minutě: Báčova střela se zastavila na malém vápně v kaluži vody a první kdo se vzpamatoval byl Dvořák, který balon dokopl do brány – 2:0. O chvíli později kopali domácí přímý kop a Krulišova střela prošla nad brankářem až za jeho záda – 3:0. Hosté se dostali do šance z rohového kopu 57. minutě, ale gólman domácích Drtina předvedl výborný zákrok. V 61. minutě měli šanci domácí, také z rohového kopu, ale dorážka byla nepřesná. Už to vypadalo, že si gólman domácích vychytá svou první nulu v této sezoně, to by ale tři minuty před koncem nesměla střela hostů těsně před ním změnit směr a skončit za jeho zády – 3:1.

*

SESTAVA:

                                                Drtina 1

                                               Horváth 5

          Hrčkulák 6                    Kruliš 11 (C)                   Starý 2

Bláha 9 (30´ Kvěch)           Filo 7                Baroch 10                Kepka 4

                          Báča 8                   Dvořák 3 (60´ Mrňák)

*

Střídali: Kvěch 12, Mrňák 13

*

NEJLEPŠÍ HRÁČI ZÁPASU:

Drtina Štěpán                       Kepka Jakub                   Kruliš Michal

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář