Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Malešov - FK Metaz Týnec n. Sáz.

11. 5. 2008

Po sérii tří porážek za sebou vyhráli starší žáci SK Malešov na domácím hřišti v dalším kole I. A třídy nad Týncem nad Sázavou.

SK Malešov – FK Metaz Týnec n. Sáz. 3:1 (1:0)

První šanci v páté minutě založili domácí. Havelka mohl překonat soupeřova brankáře, ten však jeho střelu zastavil. V sedmé minutě kopali hosté přímý kop, střelu zastavili domácí a založili protiútok. Balon vyvezl na soupeřovu polovinu Baroch, přesně přihrál Roveňskému, ale ten už vystřelit nedokázal. V osmé minutě založil útok domácích Havelka, přihrál Roveňskému, ale ten nedokázal prostřelit hostujícího brankáře. První přímý kop na hosty kopal v 11. minutě Roveňský po faulu na Barocha, jeho střela však nenašla soupeřovu bránu. Ve 14. minutě přihrál Kruliš Havelkovi ale ten nedokázal projít obranou hostů. V 16. minutě měli opět šanci hosté avšak bez úspěchu. Poté z výkopu založili útok domácí, k soupeřově bráně se však nedostali. Z přímého kopu v 16. minutě domácí v tomto zápase poprvé skórovali: přímý kop kopal Roveňský, balon se dostal ke Karešovi, ten ho usměrnil na Zikmundu. Zikmunda nacentroval před bránu, kde čekal na svůj první jarní gól Vojáček – 1:0. V 18. minutě se dostali do šance hosté, ale mířili nad soupeřovu branku. Další šanci měli hosté ve 22. minutě, kdy mohli stříleli z hranice 16 metrů, ale domácí gólman Táborský jim nedovolil vyrovnat. Po přímém kopu domácích ve 24. minutě se k míči dostal Drtina. Jeho centr však zachytil hostující brankář. Ve 28. minutě měli šanci opět hosté, brankář Táborský se i tentokrát vyznamenal. Ihned poté se z výkopu dostal k míči Baroch, přihrál Havelkovi, který byl bohužel v ofsajdu. Ve 31. minutě měli hosté poslední šanci v poločase vyrovnat, ale jejich střela šla vedle brány.

*

Domácí na gól ve druhé půlce zápasu nečekali příliš dlouho: ve 38. minutě přihrál Zikmunda Havelkovi, který neomylně poslal míč za brankářova záda – 2:0. Ve 40. minutě měli šanci hosté, ale domácí obrana vytěsnila míč na roh. Další šanci měli hosté ve 46. minutě, ale stříleli nad. V 50. minutě se ke střele dostal Baroch, ale nemířil přesně. Další gól přišel v 52. minutě: Bilina přihrál Drtinovi a ten zvýšil náskok svého týmu – 3:0. Další šanci měli hosté v 54. minutě, ale gólman Táborský nezklamal. V 55. minutě kopali hosté přímý kop, střela šla vedle brány. V 56. minutě zaspala domácí obrana a hosté využili svou šanci na snížení náskoku – 3:1. Další přímý kop domácích kopal Roveňský, ale bohužel nemířil přesně. Hosté ještě mohli využít svou další šanci v 65. minutě: první střelu zastavila tyč branky a následující dorážka šla vedle. V 68. minutě měli domácí výhodu přímého kopu, ale změnit skóre se jim nepodařilo. Výsledek zápasu se nezměnil ani v poslední minutě, kdy měli domácí šanci z rohového kopu.

*

16´ - Vojáček (Kareš, Zikmunda)

38´ - Havelka (Zikmunda)

51´ - Drtina (Bilina)

SESTAVA:

                             Táborský 1

                              Kmoch 10

           Bilina 2       Kareš (C) 3       Kruliš 4

Zikmunda 5       Vojáček 9       Roveňský 8       Havelka 6

                 Baroch 11                 Drtina 7

*

NEJLEPŠÍ HRÁČI ZÁPASU:

Bilina Petr               Havelka Tomáš               Roveňský Matěj

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář