Jdi na obsah Jdi na menu
 


SK Malešov - TJ Kouřim

4. 4. 2009

Starší žáci SK Malešov odehráli své první mistrovské utkání v jarní části sezony na domácím hřišti proti soupeři z Kouřimi.

Malešov - Kouřim 0:0

Již ve třetí minutě hosté založili útok, ale domácí gólman byl připraven jejich střelu zneškodnit. V osmé minutě kopali hosté po faulu domácích přímý kop, brankář domácích jejich střelu opět dostal po svou kontrolu. Další šanci měli hosté ve 12. minutě, když stříleli z dálky, ale střela šla nad bránu domácích. Ve 13. minutě měli šanci domácí. Ovšem Krulišovu střelu z dálky zachytil gólman hostů. Výhodu rohového kopu měli hosté v 16. minutě, ale brankář domácích měl opět balon pod kontrolou. Ve 21. minutě zaváhala domácí obrana a nechala uniknout hostujícího útočníka. Ten se však dostal jen na hranici pokutového území, tam na něj totiž čekal připravený domácí gólman Drtina, aby mu od nohou balon sebral. Domácí měli další šanci ve 24. minutě, když střílel Tvrdík, ale jeho střela šla vedle brány. O chvíli později měli domácí výhodu přímého kopu po faulu na Dvořáka. Krulišovu slabou střelu chytil hostující brankář. Poslední šanci prvního poločasu měli hosté ve 31. minutě, jejich střelu ovšem brankář domácích za svá záda nepustil.

*

Domácí nastoupili do druhého poločasu lépe. Ve 38. minutě založili útok, ale následná Horváthova střela šla vedle. Ve 41. minutě měli domácí výhodu rohového kopu, ovšem gólman hostů jejich střelu zneškodnil. Ve 44. minutě měli po faulu domácích šanci hosté. Tečovaná střela z přímého kopu se dostala do brány, ale rozhodčí gól neuznal kvůli porušení pravidel při provedení přímého kopu. Výhodu přímého kopu měli i domácí ve 49. minutě, ale střela šla nad bránu hostů. Hosté založili další útok v 56. minutě, ale jejich střelu opět zneškodnil výborně chytající gólman domácích. V 62. minutě měli další útok domácí, brankář hostů však jejich střelu zachytil. Hosté měli v 67. minutě výhodu rohového kopu, brankář domácích nepustil balon za svá záda. V 70. minutě založili hosté poslední útok, ale střelu z malého vápna zachytil domácí gólman.

*

SESTAVA:

                                                Drtina 1

                                               Horváth 9

          Hrčkulák 3                    Kruliš 11                         Starý 2

Tvrdík 6               Filo 7             Baroch 10 (68´ Švejda)             Kepka 5 (42´ Jiráň)

                      Báča 8                           Dvořák 4 (60´ Mrňák)

*

Střídali: Mrňák 12, Švejda 13, Jiráň 14

*

NEJLEPŠÍ HRÁČI ZÁPSU:

Drtina Štěpán                               Horváth Petr                          Starý Marek

*
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář