Jdi na obsah Jdi na menu
 


TJ Kouřim - SK Malešov

16. 4. 2008

Malešovští starší žáci remizovali v sobotu 12.4. na hřišti soupeře v Kouřimi. Připsali si tak zatím druhou remízu za celou sezonu.

TJ Kouřim - SK Malešov 2:2 (1:0)

První neproměněná šance hostů přišla v páté minutě. Z hranice velkého vápna šel sám na domácího brankáře Michal Bláha, ale domácí brankář podržel svůj tým. V 11. Minutě mohl zařídit vedení Malešova Havelka, ovšem jeho střelu chytil brankář domácích. Po čtyřech minutách se k míči dostal Vojáček, vystřelil, ale bohužel nemířil přesně. Ve 28. minutě měli domácí výhodu přímého kopu. Tuto šanci však hráči Kouřimi nedokázali proměnit. Domácí se dostali do vedení ve 29. minutě, kdy prostřelili brankáře hostů z rohového kopu – 1:0. Ve 32. minutě kopal přímý kop Roveňský, ale nemířil přesně. O minutu později měl opět šanci Vojáček, ale i tentokrát zachránil domácí jejich brankář. Ve 35. minutě vystřídal Davida Zikmundu Štěpán Drtina.

Hosté se dočkali vyrovnání až ve 43. minutě, kdy Kmoch kopal přímý kop a balon do brány uklidil Kareš – 1:1. Ve 49. minutě přihrál Drtina Karešovi, ale jeho střelu chytil brankář domácích. V 51. minutě domácí vystřelili z 16 metrů od soupeřovy branky, střela se do brány odrazila až od tyče – 2:1. Další šanci měli domácí v 60. minutě, ale střela z přímého kopu šla mimo bránu. V 64. minutě zatáhl balon po levě straně Havelka, nacentroval, ale bohužel bránu přestřelil. V 66. minutě proběhlo střídání na straně hostů. David Filo byl vystřídán Michalem Hrčkulákem. V 67. minutě založili domácí dobrý útok, naštěstí hostující tým podržel brankář Táborský. Vyrovnání se hosté dočkali v 68. minutě. Havelka nacentroval před bránu a Michal Bláha neomylně poslal míč do brány.

*

Goly:

42´ - Jan Kareš (Kmoch)

68´ - Michal Bláha (Havelka)

SESTAVA:

                          Táborský 1

                           Kmoch 10

    Bilina 2           Kareš (C) 3            Filo 4 (66´ Hrčkulák)

Havelka 6    Roveňský 8    Vojáček 9     Zikmunda 5 (35´ Drtina 11)

                    Bláha 7                  Kruliš 11

*

STŘÍDAJÍCÍ:  Hrčkulák 12, Drtina 13

*

NEJLEPŠÍ HRÁČI ZÁPASU:
Bláha Michal               Kareš Jan               Kruliš Michal
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotky

(B.N., 16. 4. 2008 19:55)

www.picasaweb.google.cz/stzmalesov